Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Yaza Kadar İnce Ve Fit Olun

Herkesin hayali bu yaz fit görüntüsü ile plajların ve partilerin yıldızı olmak. Haydi ne duruyorsunuz, işte fit olmanın yolları..

 

Yaz mevsimi yolda. En büyük derdiniz kıştan kalan, vücudunuzda biriken fazla yağlar mı? Diyet ve eksersiz yapmaktan da bıktınız? Öyleyse teknolojinin size sağladığı imkanlardan faydalanma zamanı geldi! “ EMS 24 Profi ” adlı cihazla 3 beden incelme şansına sahip olabilirsiniz.

 

Günümüzde dış görüntünün önemli hale gelmesiyle herkes bedenini mercek altına aldı. “Vücudumla barışığım” lafı artık tarihe karıştı. Araştırmalara göre her 4 kadından birinin hayali fit bir vücuda sahip olmak. Kusursuz bir bedene sahip olma isteği özellikle bahar aylarında daha çok artıyor. Aynalarda gerçekleri görmekten dolayı mutsuz olan kadınlar bu mevsimde çoğalıyor. Çünkü yaz ayına fazla yağlanmış vücutlarıyla girmek istemiyor.

 

Çalışan kadın, diyet ve spora vakit ayıramıyor. Artık bugünün kadını vücut formunu korumak ve biriken yağ ve selülit lerinden kurtulmak için “EMS 24 Profi” adlı cihazın tekniklerinden yararlanıyor. Bu cihazla form tutmak, selülitleri gidermek ve sıkılaşmak mümkün. İdeal forma kavuşmak için bir tuşa basmak mümkün.

 

Yağları Eriten Cihaz

 

EMS 24 Profi, cihazı sayesinde vücudunuzda biriken yağların yakılmasını sağlayarak 3 beden incelmenizi sağlıyor. Özellikle kalça ve üst bacak eritilmesi en zor yağ kütleleri bulunur. Yöntemle bu yağlar eritebiliniyor. İlk aşamada gerçekleştirilen analiz ve teşhis sonrasında kişiye uygulanacak özel program seçiliyor. Bu yöntem en az 3 kez ve yaklaşık 45 dakika uygulanıyor. 16 ayrı programla çalışan “EMS 24 Profi” cihazı, yağların ve selülitin yoğunlaştığı bölgeleri fit hale getiriyor.

 

Uygulamayla birlikte ekstra olarak dokuları sıkıştırıp, selülitleri önleyen bir sıvı karışım bedene sürülüyor. Cilt altındaki yağlar bu lokal etki ile eritilip, vücudun tuttuğu su, tuz ve yağlar çözülüp ter ve idrar yoluyla atılıyor. Metabolizma hızlandığı için kan dolaşımının artmasına da neden oluyor.

 

Dokular Da Sıkılaşıyor

 

Bu alet etkin ve kalıcı inceliği en kısa sürede kazandırmakla kalmıyor bedeni sıkı bir hale de getiriyor. Ayrıca kan dolaşımının yavaşlamasından kaynaklanan pek çok sağlık sorununu da ortadan kaldırıyor. 45 dakika süren yaklaşık 1,5 ayda 3 beden incelme sağlanıyor.

 

Bu uygulamanın ikinci aşaması da var. Fazla birikmiş yağların ve selülitin yoğunlaştığı bölgeye dokuları sıkılaştırıp, selülitleri önleyen özel bir ürün tatbik ediliyor. Maske şeklinde uygulanan bu özel ürünün sıkılaştırma özelliği bulunuyor.