Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Yatakta İstediğinizi Elde Etmenin Yolları

Işıklar loş, şömine yanıyor ve ortam hazır. Komodinin üzerinde iki şarap kadehi var.

Yarısı boş, elbiseler yarı çıkmış bir halde yerde duruyor. Birbirinize ulaştınız ve yataktasınız. Yatak burada sembolik, seks tercihe göre her yerde yapılır.

Tutku, arzu ve fırtınalı cinsel istekleriniz hat safhada. Aşk filmi ve kitapları yeterince ateşli oluyor mu?

Herkes ilişkisinde orgazm yaşıyor gibi görünse de çoğu çift yataktan memnun ayrılmıyor. Sorunu ya kendinde ya karşı tarafta arıyor ve beynini bununla yoruyor. Gerçek sekste tutku olmalı. Kötü nefes, gaz, ağız kokusu gibi olumsuzluklar seksi olumsuz etkiler. Gerçek dünyada seks mükemmel değil.

İyi sekste mutlaka orgazm olmak da zorunda değil. Duygusal anlamda tatmin edici bir deneyim yaşamak da önemli. Yatakta istediğinizi karşıdan mutlaka alın. Cinsel tarzınız uyumlu olmasa da beden dili ve sözcüklerle ona anlatın. Uzun bir ön sevişme süresi geçirin. Islak uzun ve şehvetli bir öpücük verin eşinize.

Heyecan şehvet ve tutku olmalı. Uzun vadeli ilişkilerde yemek birlikte yenmeli cinsel istek olmalı ortak giysiler bile kullanılmalı. Ruhen ve fikren anlaşmak ilk ve en önemli adım. İnsanlar seks hakkında konuşmaya gelince hassaslaşır. Oysa çiftlerin konuşması sağlıklıdır.

Sevmediğiniz yönleri de sevdiğiniz yönlerini de söyleyin. Egonuzu öne çıkarmayın. Zamanlama, temizlik, koşulları ve sorunları eşinizle konuşun. Gerekirse sevişmeyle ilgili cinsellik kitapları alın. Doktora gidin ve mutlaka ilişkinizi düzene sokun.