Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Yatakta Emin, Cesur Ve Seksi Olmak

Seksi olmak zor olabilir ama bununla yüzleşmek de gereklidir. Yatak odanızda kendinden emin, cesur, seksi ve etkileyici olmayı elbette istersiniz.

Kendinize güvenmeniz önemlidir. Reddedilme beğenilmeme ihtimalleri var evet. Ama seks söz konusu olduğunda açık net ve seksi olunmalı. Rahat olun onu rahatlatın ve gereken her şeyi yapın. Birkaç küçük çılgınlıkla geceye renk katın. Kendinizin çok farklı bir kılığa bürünmeyin sadece yapabileceğiniz çılgınlıkları yapın. Bir duruşunuz stiliniz olsun. Seksi bir iç çamaşırı giyin. Bir gece de olsa onlarla şov yapabilin. Müstehcen olmaya çalışmayın içinizden geliyorsa erotik ve açık olun.

Fantezi dolu bir gece hayal ediyorsanız öncende detayları iyi düşünün. Yine sizden farklı bir role girmeyin. Kendinden emin olmak dürüst görünmek cesur ve seksi de yapar. Yapma sanal olmayın. Onunla açık saçık şeyler konuşun. Öpücükler gülüşler seksi bakışlar ve gereken diğer şeyleri yapın. Özel bir koku sıkın, ışıkları loş yapın. Yavaş hareketlerle soyunun ve onu soyun. Aksesuar ve mekan detaylarını ayarlayın. Dizginleri ona bırakmadan onu güzelce yönetin.