Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Yatak Odasında Televizyon Seksi Eğlenceli Yapabilir

İnglitere’de yapılan bir araştırmaya göre sevdiği televizyon programlarını yatak odalarında seyredebilen çiftler daha mutlu.

Cinsel olarak da daha renkli, eğlenceli ve aktif bir yaşamları var. Genelde odada tv dikkati dağıtır tutkuyu böler denilse de İngilizlerin 2/3’si bu konuyu desteklemiş. Çiftlerin %47’si cinsel ilişki sırasında tv’nin açık olduğunu ve bundan hoşlandıklarını onları etkilemeyip ayrıca mutlu ettiklerini bildirmiş.

Odalarında tv olmayan %26’lık orandaki çiftler ise yatakta daha az aktif olduklarını bildirmiş. Televizyon aşk hayatını aktifleştiriyor. Erotik film ve programlar izlenebiliyor bu da insanları tahrik ediyor uyarıyor ve ilişkiye hazırlıyor. Çoğu zaman farklı fikirler verip cinselliği canlandırıyor. Televizyonu sıkıcı bulan ilişkilerinde etkisinin olmadığını savunan çiftler de var.

Televizyon aşk hayatını aktifleştiriyor. Erotik film ve programlar izlenebiliyor bu da insanları tahrik ediyor uyarıyor ve ilişkiye hazırlıyor.%14’lük bir kısım ise yatak odasında tv izlemenin onları birbirine daha çok yaklaştırdığını savunmuş.