Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Yatak Odanızı Daha Güvenli Bir Hale Getirmenin Yolları

Eşinize selülitsiz, cazibeli, bakımlı ve seksi görünmek istiyorsunuz.

Yatak odanızı hareketlendirmek cinsel yaşamınızı güzelleştirmek istiyorsunuz. Kendinizi güvende hissetmenin iki tarafı da mutlu etmenin bazı yolları var, işte ipuçlarınız.

Hayatınızı normal bir parçası olan seksi alevlendirmek için birlikte ateşli bir porno film izleyebilirsiniz. Daha fazla fikir ve bilginiz olur, konuşacak şeyleriniz artar cinsel anlamda rahat ve güçlü hissetmeye başlarsınız.

Yatakta ne istediğinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Vücudunuzu daha yakından tanıyın. Gerekirse ona sorun. Mastürbasyon yapın. Sekste kendinden emin olmaya yardımcıdır.

İç çamaşırları ve giyim konusuna özen gösterin. Seksi çamaşırlar, ipekler danteller ve daha fazlası. Günlük sütyeninizi eşiniz fark etmeyecektir bile ama yeni bir kilot ve seksi çamaşırlar seksi hareketlendirebilir.

Seksten önce kendinizle konuşabilir rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Gizlice bir köşeye çekilip aklınızdakileri düşünün. Olumsuz düşüncelerden uzak durmaya yardımcıdır.

 

Seks ortasında derin bir krize girenler derin bir nefes alabilir. Size dokunuşlarından zevk almaya odaklanın bunun harika bir duygu olduğuna odaklanın. İçinizdeki seks tanrıçasına kilitlenin. Seks sembolü olduğunuzu değil onunla harika bir çift olduğunuzu düşünün.