Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Üst Üste Birden Fazla Orgazm Olmak

Birden fazla orgazm olmak mı, uzun süren bir orgazm olmak mı?

Bir kadın hayatında birkaç kez orgazm güçlüğü çekebilir. Orgazm olamaz ve ardından başka cinsel ilişkilerinde art arda orgazm olabilir. Bu can sıkıcı durumu kimse yaşamak ve partnerine yaşatmak istemez. Yanlış kişiyle cinsel ilişkiye girmek, o gün yaşanılan üzücü olaylar gibi birçok sebeple orgazm olamayabilirsiniz.

Hemen hemen her kadın birden fazla orgazm olma potansiyeline sahiptir. Yani seks sırasında bir kez hazzın doruklarına çıkıp ardından tekrar orgazmı yaşamak mümkündür. Boşalmadan önce aynı ilişki sırasında çoklu orgazm olabilirsiniz. Kadın bir kez bu rutini yakalarsa onu durdurmak zor olabilir.

Çoklu orgazm için adımlar. Fanteziniz olsun. Hayalinizdeki baskın karakterli güçlü seksi adam geldi size harika anlar yaşatacak siz de ona. Hayalinizi ve fantezinizi eşinizle de uygulayabilirsiniz, vibartörle kendi başınıza da yapabilirsiniz. Klitorisi uyarmak için soğuk bir jel kullanın. Hassas noktalara basınç uygulayın. Zevk üstüne zevk alacak ve birçok kez üst üste orgazm olduğunuzu göreceksiniz.