Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Sürpriz Güzellik Sırrınız: Zeytinyağlı Bakım Ürünleri

Diyette ve sağlıkta olduğu kadar güzellik ve bakımda da zeytinyağının önemini bir kez daha anlayalım.

Deri hasarı ve kırışma gibi tüm kötü etkenlere karşı cildi koruyan, geliştiren, güzelleştiren bir madde zeytinyağı. Bu bitkisel yağın güzelliğe olan faydalarını ünlü güzellik uzmanları da doğruluyor.

Cilt temizleyici, makyaj ve kir birikintilerini derinlemesine tüm gözenekleri temizleyen bir madde. Temizlik ürünlerinde ve makyaj çıkarıcılarda zeytinyağlı ürünleri tercih edin.
L’ Occitane En Provence Zeytin Ağacı Temizleme Sütü, antioksidan bakımından zengindir, su içeriği ile cilde nem verir, besler ve temizler.

Göz makyajı çıkarıcısı olarak göz etrafını düşünmek de gerektiğinden, Dab Ciddi Cilt Bakımı Zeytinyağı Canlandırıcı Göz Balsamını yatmadan evvel zeytinyağı bakımı yaparak sürün. İltihap giderir, sabah dinlenmiş ve güzel gözlerle uyanırsınız.

Yaşlanma belirtilerini giderir. Özellikle cildiniz diğer ürünlere hassassa, leke, kırışma gibi sorunlar için Creme d’Olives ürünü size göre. Vitamin etkisiyle elastikiyeti artırır, dış etkenlerle savaşır.

Cilt yumuşatıcı ve nemlendirici kreminiz zeytinyağlı olmalı. Thymes Zeytin Yaprağı Triple – Öğütülmüş Bar Sabun, yağ ve yaprak ekstresini içerir. Kremsi bir köpük üründür. Yumuşaklık ve temizlik verir.

 

Hafif nemlendirici, DHC Zeytin – Mısır Body Scrub duşta kullanılır tüm vücudu nemlendirir, besler