Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Süper Seks Önerileri, Her Gün Doyuma Ulaşın

Seks hayatınız etkileyen kötü ruh hali, kramplar, sancılar, isteksizlik, hastalık ve hormonlara çare bulmak gerek.

Ay boyunca her gün farklı deneyimlerle cinsel doyuma ulaşın. Partnerinizi de kendinizi de küçük oyunlarla mutlu edin. Sıcak seks önerilerini kaçırmayın.

Seks sırasında kontrolü ele alın. Her şeyi karşıdan beklemeyin. Sizi iyi hissettirecek hormonları akıllıca kullanın, patron bu kez sizsiniz, lider de öyle. Dışa dönük ve cesur davranın ve cinselliğe doyun. Libido böylece yükselir, kadında klistoris yoluyla daha fazla zevk alınır. Derinlik ve açıyı hatta her şeyi bu gece kontrol altına alın. Yatağı dağıtın duşa girin her şeyin izni sizde olsun.

 

Sekse şehvet katın ikinizi de şımartın. Bu gece şımarabildiğiniz kadar şımarın. Östrojen ve testosteron bugün yükselecek ve ortalık alev alacak. 5 duyunuzla seksi ve onu hissedin. Mum ışığı ve yumuşak bir müzikten yardım alın. Tepeden tırnağa tatmin edici olun. Gece kıyafetleriniz de buna dahil. Sözleriniz de. İç çamaşırlarınız da.

Onu şımartın. Masaj yapın, huylandığı ve tahrik olduğu noktalara dokunun, onu okşayın. Yumuşakça onu tahrik edin ve kulağına güzel şeyler fısıldayın.

Kendinizi aşın. Klişelerin dışına çıkmaya çalışın. Farklı ve seksi olun. Yaratıcı fikirlerle fantezi dünyanızı genişletin. Yaratıcılığınızı yatak odanızda bolca kullanın ve onu şaşırtın.

Rekabetçi olmayı deneyin. Yaramaz oyunlar ortaya çıkarın ve onunla yatakta rekabet haline geçin. Meydan okuyun ve özgüvenli olun. Hareketlilik cazibe ve heyecan katar doyumu artırır.

Diğer sıcak seks önerileri ise şunlardır. Hoşlanacağı şeyleri söyleyin, tahrik edici dürtüsel objeleri kullanın. Erotizm içerikli kısa filmleri birlikte izleyin. Dokunun, göz kontağı kurun. Karşısında tahrik edici bir görsellik yapabilirsiniz.