Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Sıkı ve Düz Bir Karın İçin Öneriler

Sıkı ve Düz Bir Karın İçin Beslenme Programı

Kahvaltı: Kahvaltınızı acı biber salçası ve göbek eritici suyla birleştirin. Bir sürahi suya limon, kavun, nane ve böğürtlen ekleyerek içmeye başlayın. Bu içecekten gün boyu alabilirsiniz.

Öğle Yemeği: Doğranmış büyük marul yaprakları ya da beyaz lahana yaprakları arasında salsa sosla hazırlanan bir ıslak fasulye burrito yapın.

Atıştırma: Kuru atıştırmalıkların yerine, kereviz, mandalina ve kajuyu deneyin. Daha fazla karından eritmek için içerisine bir tutam kırmızıbiber ekleyin. Bu karışımı çantaya atıp, gün boyunca şişmeyle mücadele olarak tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Yalnızca meyve ve sebzeler sulu gıdalar değildir. Akşam yemeği için bir hindi burger de düşünülebilir. Tatlı olarak da portakalı tercih edebilirsiniz.

Yağ Hücrelerinizi Yeşil Çayla Küçültebilirsiniz

Omentum, organlarınızı yağla kaplayan anlamına gelir. Bedenimizde yanma hissi yaratabileceğinden dolayı en tehlikeli yağdır. Bedeninize daha fazla yağ girdikçe omentumu oluşturan yağ hücreleri çoğalmazlar, bunun yerine genişleyip, büyürler. Ancak bu hücrelerin içindeki yağı boşaltarak ve büyümeleriyle mücadele ederek göbeğinizi küçültebilirsiniz. CLA ve Catechin bir arada çalışarak bu aşamayı tetikler. CLA, bileşik linoleik asit demektir.

Yağı azaltarak ince vücut ağırlığını arttırır. Catechinler de yeşil çaydan sağlanabilir. Azami faydasını görmek için ideal olan her sabah iki fincan tüketmektir. 20 dakika boyunca çayın demlenmesini bekleyin ve ılık tüketin. Tadının acı olmasından müzdaripseniz, doğal tatlandırıcı kullanmayı deneyin.

Cla Kapsülleri:

Yemeklere ilave edilecek bir şekilde CLA bulunabilirsiniz. Günlük olarak 3 bin 400 mg CLA size yeterli gelecektir.

Sulu Gıdalar Tüketin:

Şiş kalmayla mücadele etmek için diyetinize ıslak gıdaları katın.