Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Sekste Tutkuyu Yakalamak İçin Yatak Odası Önerileri

Seksi ve ateşli detayları bilmek cinsel hayatınıza renk katar sorunları çözer. Mesela cinsel ilişki sırasında yatak odanızda neler olur, ışıklar açık mıdır?

%74 oranında kadına göre seks sırasında açık ışıklar sevilmiyor ya karanlık ya da hafif loş bir ortam aranıyor. Tek tek elleri, yüzü ve vücudu keşfetmek bir süre aramak keşfedilmek hissi kadınları daha çok cezbediyor. Erkekler de buna saygı duymalı. Hem daha rahat ediliyor, hem yumuşak ve loş bir ortamda seks daha cezbedici oluyor. Özellikle floresan ve parlak ışıklar yata odasında yer almamalı. Mum ışıkları veya hafif bir ayarlı lamba yeterlidir.

Birçok çift tamamen karanlık ortam seviyor.Tabii odanın kokusu, dekoru, havalandırılmış olması, yatağın rahatlığı da önemli etkenler. Fakat ışık konusu aralarında en çok öne çıkan konu. İkinizde son raddelere ulaşmışken sıcak ve terli teninizde göz temasını kaybetmeden karanlık dahi olsa iletişimi koparmadan doruğa ulaşın. Aynı anda orgazm olmak cinselliğin en büyük artılarındandır. Işık sorunları yaşamamak adına sigorta ve anahtarları önceden ayarlayın ve keyfinize uygun bir ışık seçin.