Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Sekste Samimi Ve Sıcak 5 Pozisyon

Birbirinize daha yakın ve samimi olmanız cinsel ilişkinizi ve cinsel yaşamınızı tamamen değiştirecektir. İşte seks sırasında yapabileceğiniz 5 pozisyon ve hamle seçeneği ve sonrasında daha tutkulu bir gece…

Balet dansçı pozisyonu. İkinizde ayakta olacaksınız. Kadın bir bacağını kaldırıp erkeğin beline ve sırtına dolayacak. Birbirinize doğru bakarken yarı kucaklaşma pozisyonunda cinsel ilişkiye gireceksiniz. Kol ve bacaklarınızla onu iyice sarın özellikle duşta harika bir pozisyondur.

Hediye paketi sarılma pozisyonu. Yatakta ikinizde yan dönecek birbirinize sıkıca sarılacak ve kadın kol ve bacaklarınız erkeğe iyice dolayacak. İki bacağını ayaklarıyla erkeğin sırtında birleştirip paketlenmiş gibi duracak ve cinsel ilişki gerçekleşecek.

Yüzler birbirine dönük pozisyonu. Erkek yatakta otururken kadının yüzü kendine dönük bir şekilde kadını kucağına oturtacak. Kadın erkeğin başına ve boynuna dolanırken cinsel ilişki gerçekleşecek. Kucak pozisyonları her zaman çok zevk verir.

Dağ tırmanışçısı pozisyonu. Kadın yatakta sırtüstü yatmış ve bacaklarını havaya kaldırmıştır. Erkek kollarından destek alarak gövdesini yukarıda tutarak kadının bedenine yaklaşır. En klasik pozisyonlardan olsa da en çok tercih edilendir.

 

Pretzel pozisyonu son hamlemiz. Bir öncekine benziyor fakat kadın burada iki bacağının arasına erkeği oturtacak erkek kadının bir bacağını kaldırıp cinsel ilişki gerçekleşecektir.