Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Seks Hayatını Canlandırmak İçin Neler Yemeliyiz, Nelerden Uzak Durmalıyız?

Romantik bir akşam planladınız ve biftek, kırmızı şarap sonunda da çikolata yemeyi planladınız.

Böylece sıradışı harika bir seks gecesi yaşayacaksınız, ama yanılıyorsunuz. Et, alkol ve çikolata romantizmi çağrıştırsa da doymuş yağ içerir ve iyi bir seksi sabote eden etmenlerdir.

Libido ve performans üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. bu tür kimyasal ve uyarıcılarla doludur. Cinselliğin zirvesinde enerjisiz kalmanızı zamanı kötüye kullanmanızı sağlar cinselliğiniz bu seferlik iptal olabilir.

Gençlerin üçte biri doğurganlık sorunları ve cinsel sorunlar yaşıyor. Bunun nedeni kötü ve yanlış beslenme. Sırf bu yüzden 40 yaş civarı erkeklerin yüzde ellisi cinsel başarısızlığa uğruyor. Yani, ağır metaller , hava kirliliği , gıda toksinleri , böcek ilaçları , mantar ilaçları erkek ve kadında cinsel istek ve performansı baltalıyor.

Vücut hücre sistemleri kirleniyor ve zayıflıyor. Viagra ise eğlence aracı olarak kullanılıyor oysa bu çok yanlış. Bu ilaç sürekli kullanılmaz libido aşırı uyarılır bu da cinsel hayatı mahveder. Afrodizyakları iyi seçmek gerekir. Yağlı işlenmiş gıdalar karaciğer ve safrayı bozar cinsel organları etkiler.

Vajina atardamarları pastırma, sucuk gibi besinlerle yağlarla tıkanır ve işlevsiz kalır. Dolaşımı arttıran iyi seks diyetinde, uskumru, somon, havuç, yeşil sebzeler, avokado, karpuz, hardal, kaba çekirdeği, incir, enginar, patates, ahududu, salata tüketilmelidir.