Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Penis Boyuna Göre Seks Pozisyonları

Seks söz konusu olduğunda büyük penis her zaman iyi değildir. Her pozisyon ve manevra için penis boyutları önem taşır.

Doğru kişiyi bulduktan sonra maksimum zevki yaşamak için penis boyuna göre seks pozisyonlarını öğrenelim. Dört farklı penis türü ve cinsel ilişki pozisyonu sizlerle.

Ortalama bir boyutta ise, erkek çömelebilir veya kucaklarcasına kadını kaşık pozisyonunda kendine çevirerek birleşme sağlar. Kadın erkeğini omuzlarına sarılarak ve bacak ve kollarını vücuduna sararak kavrar. Vücudunuzu birbirinize bastırmanız gerekir.

Büyük penisi var ise, vajinanın genişlemesi için 10-15 dakika kadar ön sevişme yapmak gerekir. Kadın ne kadar rahatlar açılır ve hazır olursa o anda cinselliğe hazır olur. Yatakta konum belirlenir derinlik kontrol edilir. Normal bir cinsel birleşme yaşanabilir. Dizler bükülebilir destek için arkaya yaslanabilirsiniz.

Ortalama boyutun altında ise, uylukları sıkıp popoyu yukarı kaldırabilirsiniz baş ve omuzlar yastıkta durabilir, ters ilişki denenebilir. Bacakları sıkmayın ve sürtünmeyi denemeyin.

 

Hafif yanlara doğru bir şekli varsa da yönüne bağlı olarak konumunuzu ayarlayın en iyi hissedilen konuma geçin ve omuzlardan destek alın.