Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Partnerinizi Nasıl Baştan Çıkartıp Tahrik Edebilirsiniz?

Eşinizin ya da sevgilinizin kısacası partnerinizin aklını başından almaya ne dersiniz? Dikkatini kendinize çekin ve onu elde tutun. Gecelerinizi ısıtmak ve onu baştan çıkarmak sizin elinizde.

 

Öncelikle hiçbir şeyin sizi onun gibi ısıtamayacağını söyleyin ve bunu ona gösterin. Onunla açık saçık konuşun. Bu onu tahrik etmeye yetecektir. Bir partide ya da film izlerken ona yapmak istediklerinizi söyleyin ve oldukça cesur davranın. Konuşmak zorsa mesajlarınızda bunları belirtin. Gün içinde sevgilinize ayıp ve açık mesajlar gönderin.

Yatakta açık olun, ona ne istediğinizi açıkça söyleyin. Güzellik çantanızdan seks oyuncaklarınızı çıkarın. Seks dükkanlarından alabilirsiniz. Çıplaklık her zaman seksidir ve baştan çıkarır. Onunla konuşurken kapıya yaslanın bir eliniz vücudunuzda olsun ve yarı çıplak olun. Yeni bir pozisyon denemeyi önerin.

Erkekler bu yeniliklere bayılır sekste açık ve güven verici olun. Cinsel yaşamınızdaki eksiklikleri anlatın ve o gece yenilikleri birlikte deneyin. Neyin nasıl nerede ne zaman olması gerektiğini ona dokunarak ve göstererek anlatın. Cinsel noktalarına dokunun ve elinize alarak gösterin. Saçlarına dokunup aşağı çekin. Onun önünde mastürbasyon yapmak da oldukça tahrik edici olacaktır. Yarı çıplak fotoğraflarınızı saklamasına izin verin.