Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Orgazm Hakkında Bilmediğiniz İlginç Şeyler

Seksin mutlu sonla harika bir orgazmla bitmesi için birden fazla yol var. Klitoral orgazm bitiş çizgisine yaklaşmak demektir.

Tek seçenek klitorisin uyarıldığı orgazm değildir. Her pozisyonu ve yolu deneyin. Ön sevişme yapıldığında orgazm garantilenir, direkt sekse ve boşalmaya odaklanmayın. Sevişin ve uzun uzun tadını çıkarın. Sevecen olun öpüşün dokunun keşfedin. Ekstra hassas olursunuz kan akışını artar sertleşme uyarılma ve zevk alma oranları artar. Zirveye ulaşmanız daha kolay olur zamanlama eş ilerler ve harika bir patlama gelir. Uyarılma ve orgazm ortalama 20 saniye sürer.

Oral seksi kadınlar da çok seviyor. Erkekler oral seksten ne kadar zevk alırsa kadınlar da bir o kadar ister ve zevk alır. Vajinanın erkeğin dili ile uyarılması çok iyi gelir ve orgazmı harika hale getirir. Mastürbasyon yapmak da orgazm için etkilidir. Ritmik kasılmalar ikinizi de çok mutlu eder. Kegel gibi egzersizler kasları rahatlatır rahmi açar kolay bir ilişki olur ve orgazm güçlenir. Hafif müzik onun ve sizin tiz çığlık ve sesleriniz de etkili olacaktır. Bazı pozisyonlar orgazm için zevk almak için daha etkilidir.