Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Maceracı Ve Erotik Seks İpuçları

Erotik romancıya göre gerçek hayatta yaşanılan seks maceraları en erotik anlarımızı şekillendiriyor.

Roman ve e-kitaplar arasında anketlerde çok talep gören bu yazar seks hayatınıza farklı bir ışık tutacak. Açık saçık seks sahnelerinden cinsel hikayelere maceracı ruh sizinle olsun. Romantizm ve erotizm konuşmakla başlar. Sözlerle onu etkileyin ve tahrik edin. Seks oyuncakları erotik mağazalardan kolayca bulunacak şeyler. Bunları zevkinize göre alın ve aşk hayatınızı hareketlendirin.

Kıravatından onu çekip mumların kokusu ve loş ışıklarıyla da idare edebilirsiniz. Erotik bir film izleyebilir köpük banyosu yapabilirsiniz. Maceracı yatak odası fikirleri kitaptan, filmden veya arkadaşlardan ilham alınarak da uygulanabilir. Aklın sınırı yok hayal ve düş gücünüzü kullanın. Farklı ve çılgın yerlerde sevişin.

Daha romantik bir gece için de romantizmden yararlanın. Erotik bir ilham kaynağınız varsa rolünü üstlenin. Baskın itaatkar rollerini partnerinizle değişerek oynayın. İnanın zevkli ve eğlenceli olacak. Çevrenize ve size uygunsa toplu seks deneyimini eşinizle deneyebilirsiniz. Ya da sahilde kumsalda ormanda sevişebilirsiniz. Tabu oyunlarınca cesaret seçiminizi seksten yana kullanabilirsiniz.