Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Libidoyu Canlandıran Günlük Alışkanlıklar Nelerdir?

Güzel ve unutulmaz bir gece planlayın, sadece ikiniz ve başbaşa olmalısınız.

Eşinizle eğlenceli ve tutkulu bir Cumartesi gecesine ne dersiniz? Günlük birkaç basit öneri ile seks hayatınızı canlandırın libidonuzu yükseltin. Arkadaşları, ailenizi, hatta çocuğunuzu birine bırakın herkesi unutun ve bu gece ikinize odaklanın. Eşinizle ev işlerini bölüşün ortaklaşa yapın. Bu kadının üzerinden bir nebze yükü alır ve daha dişi hissetmesi için kendine zaman ayırmasını sağlar.

Romantizm kokan bir oda hazırlayın. Mumlar, gül yaprakları, hafif bir müzik, oda kokusu, temiz çarşaflar ve diğer objeler. Dokunmak, göz göze gelmek sarılmak ve öpmek tahrik edici tüyolar.

Bunları da iyi kullanın. Toplantılar, randevular, uzayan işler mesailer bitmeyen ev işleri derken birkaç saat de olsa özel gecenize zaman ayırın. Kafanızı tamamen boşaltıp gelin. Çiftler seks sırasında özel genital yağları da kullanabilir. Daha kolay ilişkiye girilir ağrı sızı olmadan keyif verir. Seksten önce stresten tamamen arının ve sağlıklı beslenin. Egzersiz yapmaya özen gösterin ve afrodizyak besinleri tüketin.