Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Kilo Vermenin En Etkili Yolu

Hiç kilo vermemiş biri için bu yola girmek oldukça uzun ve zorlu bir yol gibidir.

Gün geçtikçe çabalarının sonucunu alamamak da kötü hissettirir ve başa döndürür yani çabalamaya son verilir. Yapmanız gereken en iyi şey, bir kilo verme koçu-hocası-eğitmeni ile yola çıkmaktır. Akıl hocanız sürekli yanınızda olmalıdır. Etkili ve stratejik bu yöntemle kişi planlanan hedef yolundan şaşmaz, kilo almaz aksine verir ve hayaline adım adım ilerler.

Size hakimiyet duygusu veren bir öğretmen gibidir. Yaşam koçunuzun mutlaka bu alanda uzmanlaşmış olması gerek. Harikalar yaratabileceğiniz akıl hocanız ile mücadeleniz kolaylaşacak ve partner gibi olacağından sıkılmadan zevk alarak bu işi yapacaksınız. Diyette sporda her alanda size destek olacak.

Zihinsel olarak gerileyenlere inat siz daima hedefe yaklaşacak mental ve fiziksel olarak hafifleyeceksiniz. Bu takviye ile iyi hissedecek ve başaracaksınız. Uzun vadeli hedefler ise daha kesin sonuçlar verecek. Süreç, sorumluluk bilinci, riskler, arasıra kaçamak ve molalar önceden bilinecek. Yaşam koçunuzu seçmekte zorlanıyorsanız grup halinde toplu sınıflara da katılabilirsiniz.