Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


İstediğiniz Erkeği 7 Adımda Elde Edin

Hayatınıza anlam katacak olan erkeğin tam olarak kim olduğunu biliyorsunuz fakat o erkeğin sizden farkında olmadığından şikayet ediyorsanız.
Şikayet etmeyi bırakarak, bir an önce vereceğimiz tüyolardan yararlanarak, istediğiniz erkeği elde etmenin keyfini sürün derim.
1.Göz teması kurun: istediğiniz erkekle ilk iletişim şekliniz gözler olmalıdır. İlk ve anlamlı bir bakış sayesinde ona kendinizi fark ettirebilirsiniz. Sıradan bakışlar, sizi sıradan biri olarak görmesini sağlar.

2.Gülümseyin: anlamlı bakışların yanı sıra hafifçe gülümsemek onunla ilgili güzel şeyler düşündüğünüze işaret ederek, aklında yer etmeyi başarmanızı sağlayacaktır.
3. Mesafeli Davranın: sürekli olarak karşı karşıya geldiğiniz durumlarda asla çok yakın ve yılışık davranmayın. Aksine mesafeli davranarak, kendiniz hakkında yanlış fikirler oluşmasına engel olun. Bu sayede sevdiğiniz erkekten tam not alabilirsiniz.

İlk siz merhaba deyin: ilk adımı siz atarak kendinizi sözlü bir şekilde belli edin. Devamı hoş sohbetler şeklinde gelecektir.

Ses tonunuzu iyi ayarlayın: seksi ve çekici bir ses tonu karşı taraftaki erkeği her zaman etkilemiştir. Bu ses tonu ile bir merhaba güzel sohbetlerin iyi başlangıcı olacaktır.

Fiziksel mesafenizi kısaltın; sahip olmak istediğiniz erkeğe daha yakın mesafeden yaklaşın şayet kendisi bu mesafeye engel olmuyorsa doğru yolda ilerlediğiniz anlamına gelmektedir.

Buluşma ayarlayın: artık konuşmalarınız başladığına göre birlikte bir şeyler yapalım tarzında bir buluşma ayarlayarak istediğiniz erkekle birlikte zaman geçirme fırsatı bulabilirsiniz.