Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


İnternet Ve Uygulamaları Tansiyona Çare

Bazı Iphone telefonu internet uygulamaları kan basıncı rahatsızlığına çare oluyor.

Yüksek tansiyona çare olarak akıllı telefonlardan aranan internet YouTube videoları çok kişiye çare oluyor. Bilimsel olarak kanıtlanmış uzman destekli sağlık ve ilk yardım videoları oldukça etkili. Ama yanıltıcı bilgi verenler de var. Alternatif tedavi ve takviyelerle ilgili çok sayıda uygulama ve internet sitesi mevcut. Bilimsel olarak kanıtlanmış uzman destekli sağlık ve ilk yardım videoları oldukça etkili.

Ama yanıltıcı bilgi verenler de var. Alternatif tedavi ve takviyelerle ilgili çok sayıda uygulama ve internet sitesi mevcut. Uygulamalar ile ayak üstü kan basıncı bile ölçülebiliyor.

Tabii bu değerler tam doğru çıkmayabilir mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna gitmek daha iyidir. Fakat yakınlarda hastane eczane yoksa uzak bir yerde veya tatilde olanlar için de bu tansiyon uygulamaları güzel. ABD’de yetişkinlerin neredeyse 3te 1i yüksek tansiyon hastası. Online bilgiler, ölçümler ve ilk yardım videoları öğretici nitelikte. Daha ileri raddelere gelmeden önleyici ve iyileştirici etkileri bile olabiliyor.