Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


İlişkinizdeki Cazibeli Ve Çekici Farklı Anlar

Farkında bile olmadığımız önemli ve özel anları kaçırıyor olabiliriz.

Kendi mutluluğunuz ve eşinizin üzerinde etki bırakmanız için birkaç tüyoya ihtiyacınız olabilir. Özel hayatımızı etkisi altına alan dış etkenleri bir bir tanıyalım ve ona göre gardımızı alalım.

İnternet. Kadın erkek demeden herkesi etkisi altına aldı. Önemli en özel şeyimiz haline geldi. Herkes interneti daha çekici bulmaya başladı.

Doğum kontrol hapı. Yumurtlamayı önleyen korunma aracı bu haplar çiftlerin ilgisini oldukça çekiyor. Kullanımına bağlı olarak sorunlar da görülebilir. Tüm bunlar ilişkileri tamamiyle etkiliyor.

Çift iken bile yalnız ve bekar gibi hissetme durumu vardır. Yalnız hissedince çift olamazsınız çekici hissedemezsiniz veriminiz kaybolur.

İnsanlar. Arkadaşlar ve yakınlarınız en içinize girenler hayatınızı yönlendirebilir sizi etkileyebilir. Sürekli ilişkinizi iyi ve yolunda gibi göstermek zorunda olmak da var.

Standartların düşürülmesi. İnsan yalnız olmaktan korkar ve sinyal aldığı biriyle beraber olabilir. Sadece çekici hissetmek ilişki için yeterli değil.

 

Aynı anda hem parfüm hem yemek kokacaksınız. Bunun gibi şeyler sizi zorlayabilir. Herkesin huyuna göre davranmak sadece sizin işiniz değil onlar da size uyacak.