Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Heyecan Verici Bir Orgazm Deneyimi İçin

Şüphesiz orgazmın her hali etkileyici, güzel ve heyecan vericidir.

Cinsel ilişkinin sonuna doğru yaşanan doruklara çıkma, zevk alma ve boşalma sürecinde eşinizle eşzamanlı olarak orgazm olmak hayalinizdir. Senkronize olarak aynı anda boşalmak seks için önemlidir ve daha büyük mutluluk verir. Yaşamınızda partnerinizle olan ilişkiniz ne kadar mutlu, sıcak ve samimiyse orgazmda da başarılı olmak eşzamanlı orgazma ulaşmak o kadar mümkündür.

Normal yaşamınız cinsel yaşamınıza yansır. Cinsel ilişkiden ve duygusal olarak ondan beklentiniz ne kadar büyükse orgazmda hüsran yaşamak da o kadar olasıdır. Çok büyük bir final beklentiniz olmadan seks yapın. Erotik tahrik edici şeyleri kullanın. Müzik, ışıklar, mumla, kokular gibi şeylerden yardım alın.

Orgazmı kadının kafasında başlatmak gerekir. Gün boyu geceyi düşünmek ona seksi mesajlar yollamak işaretleşmek gibi şeyler olabilir. Haz alacağı noktaları bilmek ve bu hassas bölgelerle ona zevk vermek orgazm için en büyük adımdır. Zorlanacak pozisyonlar denenmemeli, penisin de vajina içerisinde derinlere gidip gelmesi zevk verirken güzel bir orgazm yaşatabilir.