Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Harika Bir Seks Çifti Olmanın 7 Sırrı

İyi seksin de sırları var. Harika bir partner ve uyumlu bir seks çifti olmanın yollarını öğrendik.

Sıcak cinsel yaşam sıcak bir beden gibidir. Yenilikler tutku yaratır. Uzun vadeli ilişkilerde de enerjiyi yüksek tutmak gerekir. 7 muhteşem seks sırrı…

1.       Hep buluşmalara gider gibi heyecanlı ve arzulu olun. Sevgililik sürecinde de tarihlere ve düzenli buluşmalara önem verin. Güzel bir gece planlayın ve tarihten şaşmayın. Aşk hisleriniz hep alevlendirsin midenizdeki kelebekler her zaman uçuşsun.

2.       Bedenlerinize dikkat edin, özen gösterin. İyi seks ve orgazmın sırlarında sağlıklı bir beden yatar. Akdeniz diyetiyle beslenen kadınlar seks sorunlarını daha az yaşar. Libido artar, zinde, hazır ve arzulu hissedilir.

3.       Seks konusunda utanmayın. Vücudunuz hakkında ne düşündüğünü önemsemeyin. Bakımlı olun gerisi kolay. %61 daha fazla cinsel tatmin olanlar vücudunu güzel bulanlardır. Karanlık ortamda, çarşafın altında kalan bedenler ne kadar tatmin edebilir bir düşünün.

4.       Duygusal anlamda çıplak hissedin. Duygularınız ve heyecanınızı ona gösterin. Sadece beden çıplak olmayacak. Cesaretiniz, sözleriniz, dokunuş ve bakışlarınız daha çok büyüler.

5.       Seks için planlar olmamalı. Gün içinde tahrik eden mesajlar, sözler, öpücükler elbette olsun. Ama onu bir anda yatağa götürüp sevişmek hiç de kötü bir fikir olmaz.

6.       Hesap kitap yapmayın. Tüm anın zevkini çıkarın. Orgazma odaklanın ve eşinizi mutlu edin. Samimi ve duygusal davranın. Aynı zamanda ateşli…

 

7.       Yaş aldıkça daha iyi olur. Birbirinizi daha iyi öğrenir, sekste daha mutlu olursunuz. Yeni şeyler denemek size iyi mi kötü mü geliyor bilirsiniz. Deneyim ve yıllanmak iyidir.