Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Gerçek Yaşamda Çılgın Seks Kazaları

Bir saniyenizi ayırın ve şimdiye kadar yaşadığınız en kötü cinsel deneyimleri düşünün.

Çılgınlık yapmaya çalışırken başınıza gelen aksilikler seks kazaları olmuş olabilir. Cinsel organda kırılmalar, yamulmalar, deri ya da doku yırtılmaları, kanamalar ve daha pek çok kötü olay yaşanabilir. Özellikle fantezi amaçlı başlanan seks oyunlarında ters hareketler bacakların bükülmesi gibi yanlış hamleler ile insanlar kazalar yaşayabiliyor.

İnsanlarda daha büyük penisin sekste daha iyi olduğuna dair yanlış bir bilinç var. Aksine alt karında ve cinsel organlarda büyük ağrılar ve karın ağrısı yapabiliyor. Cinsel organın daha büyük olması harika bir durum değil. Hatta bu sebeple acil servise başvuran birçok kişi var. Tarama ve testler sonucu bu durum ortaya çıkabiliyor.

Çürükler, yırtılmalar, kanamalar ve sancılar görülebilir. Aşk ve çılgın seks, yaralar. Farklı ve eğlenceli pozisyonlar kazalara neden olabilir. Eşiniz bir hamleyle sizi yataktan itebilir, kaburga ve kemik çatlakları kırıklar oluşabilir. Yanlışlıkla birbirinize vurabilir, tekme atabilirsiniz. Yetersiz oda ışıklandırması da kazalara sebeptir.

Düşebilir, kafanızı ya da gözünüzü vurabilirsiniz. Büyük seks geceniz mahvolabilir. Ayakta yapılan sekste de dikkat edilmeli. Yerler kaygan olmamalı, iyi tutunmalısınız. Birbirinizin üzerine düşebilir ve çarpabilirsiniz. Filmlerde gördüğünüz şiddet ve sertlik içerikli ilişkilerden uzak durun. Kalıcı olabilecek yaralara ve hastalıklara neden olabilirsiniz.