Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin Yatakta Sizden İsteyebilecekleri Şeyler

Biraz bencil olunabiliyor yatakta. Erkekler partnerlerinden farklı ve tahrik edici hamleler bekliyor. Oral seks de bunlardan biri.

Sevişmenizi kayda alıp daha sonra seyretmek de bazı erkeklerin hoşuna giden bir ritüel. Oral seks ile tatmin katsayısı yükseliyor. Erkekler yatakta almayı sever, ona istediğini verin.

Birkaç dakika sürecek olan bu ritüel hazzı artırır seksin süresini artırarak iki tarafa da mutluluk verir. Çift olarak hareket etmenizi ilişkinizin pekişmesini bu gibi sıcak dakikalar katlayacaktır.

Erkeği yatakta memnun etmek sizin elinizde. Erkeklerle orgazma karşı bir yarış içinde hisseden ve her zaman kazanmak daha önce boşalmak isteyen kadınlar var. Bu bir yarış ve spor değil. Onun saç derisine parmaklarınızla masaj yapın.

Arada saçlarına asılın tarayın ve saçını hafifçe çekin. Erkeğin zihninde cinselleştirdiği vücut kıvrım ve açıları vardır onları etkili kullanın. Sırt, göbek, kalça kemiği ve pürüzsüz bacaklar.

Ayak ve sırt masajına bayılırlar. Siz de klitoris bölgenize oral seks talep edin. Fiziksel ve zihinsel bu temas heyecan katar ateşler ve cinselliği doruğa çeker.