Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin Sekste Duyduğu Büyük Pişmanlıkları

Büyük cinsel pişmanlıklarınız var mıdır? Erkeklere sorulup öğrenilen bu büyük pişmanlıkları hiçbir yerde duymadınız. İşte erkeklerin sekste duyduğu pişmanlıkları ve erkeklere cinsel öğütler…

Evli bir kadınla beraber olmak. Bu kadın bir tanıdık olabilir, yakın arkadaş veya yabancı da olabilir. Fakat baştan cazip gelse de iş işten geçtikten sonra en büyük pişmanlık olarak kalır. Evli bir kadınla birlikte olmak sonradan affedilemiyor. Ne kadar evlenmeden önce siz sevgilisi bile olsanız bu durum oldukça sağlıksızdır.

Diğer bir pişmanlıkları evlenmeden önce kız arkadaşlarının bekaretini almaları olmuştur. Aranızdaki duygusal bağa ve evlilik kararınıza rağmen bile sonradan suçluluk duygusu ağır gelir.

Erkek arkadaşından veya eşinden henüz yeni ayrılmış bir kadınla birlikte olmak da çok cazip bir fikir değildir. Çünkü duygusal boşlukta size gelmiş olabilir. Bu gibi riskli durumlarda araya zaman girmesini bekleyin.

Arkadaşınızın eski kız arkadaşıyla beraber olmak da diğer bir pişmanlıktır. Hele yatağa da girdiyseniz çok büyük bir üzüntü olarak kalacak üstelik arkadaşınızla aranız açılacaktır.

 

Seksi çok fazla ciddiye almak ise erkeklerin son pişmanlığıdır. Saçma ve komik gelir sonradan fakat seks sırasında odaklanmanızı önler. Duygusal baskılar, vicdan azabı, çevre söylentileri gibi şeyleri dert etmeden sadece sekse odaklanamadığınız için pişman olursunuz.