Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin Kadınlarda Anlayamadıkları Şeyler Nelerdir?

Hayatınızın geri kalanını sürekli birbirinizi anlamaya çalışarak sıkıntılı bir şekilde mi geçirmek istersiniz?

Kadın erkek anlaşmazlıkları yüzyıllardır ilişkileri ve ruh sağlığını yıpratan bir sorun oldu. Aslında onu ilk tanıdğınızda böyle olmaması sizi sonradan kandırması pişmanlık yaratabilir. Kadınların da ilişkinin başındaki tutumları, kişiliği ve davranışları sonradan değişebilir, erkeklerin de. Peki genel olarak erkekler kadınlarda en çok nelere takılıyor?

Bir erkeğin en fazla para ve kartlarını koyduğu cüzdanı varken, kadınların büyük bir kol çantası yanında diğer aksesuarlar ve poşetlerin olması erkekleri şaşırtır. Önemli şeylerin de hep çantanın dibinde olması zor bulunması dikkatlerini çeker. Bir saç modeli seçmeleri ve yaptırmaları aylar sürebilir.

Rengine kesimine modeline karar vermek zordur ve nedense çok zaman alır. Bir elbise için onlarca mağaza gezmek benzer modelleri giyip çıkarmak alışveriş takıntıları da ilgi çeker.

Meditasyon, yoga, pilates yapmaya da anlam veremezler. Üstelik bir de para verip yapıyorlarsa. Arkadaşıyla sürekli üst üste telefonda saatlerce konuşmaları anlamsız gelebilir.

Daha dün görüşüp yarın akşam bir dedikoduyu paylaşmak için bile telefon açabilirler. Cinselliğe bakış açıları da farklıdır. Yine saatlerce süslenmek ve hazırlanmak anlamsızdır. İnternet kullanışları, evcil hayvanları, ışıltılı aksesuarları ve topuklu ayakkabıları da anlamsız gelebiliyor.