Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin En Büyük Cinsel Pişmanlığı

Erkekler genelde kaçırdıkları fırsatlardan sonradan pişmanlık duyar.

Çok beğendiği birinden telefonunu isteyemezse ya da onu bir yere davet edemezse çok ateşli bir gece fırsatı kaçmış olacaktır. Erkekler adım atamadıklarında kadınlara oranla çok daha fazla pişman oluyor. Terk edilmek ise erkekleri sanıldığından fazla etkiliyor ve pişmanlıklar başlıyor.

Duygusal ve cinsel anlamda gençlik yıllarındaki macera fırsatlarını tepmek ya da şansını kaçırmak erkeklerin unutamadığı pişmanlıklarından. Erkekler de yanlış kişiyle bekaretini kaybetmekten pişmanlık duyuyor.İlk cinsel deneyimleri kötü giderse ya da yanlış kişiyle olduysa pişman oluyorlar.

Aldatma, aldatılma ve terk etme ile terk edilme de erkeklerin pişman olduğu konulardan. Fiziksel olarak itici biriyle seks yapmak sonradan pişman edebiliyor. Aynı şekilde ruh uyuşmazlığı da seks sonrası mutsuz edebiliyor.

Samimiyet bir ilişkide aranılan önemli bir değer. Eleştirebilen eleştirilebilen güvenilir samimi kişiler partner olarak daha şanslı. Kalıcı ilişkiler için kibir ve gurur olmamalı. Hatalardan pay çıkarmak ve geriye dönmemek de önemli.