Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin Çıplakken Duymak İsteyeceği Şeyler

İlk etapta onu övgülere boğun hissetmediğiniz halde yalandan sözler söyleyin demiyoruz.

Ama seks söz konusuysa yatakta çıplakken ona söyleyebileceğiniz veya belli edebileceğiniz çok şey olabilir. Duygularınızı belli edin ve güvenini artırın. Egosu da yükseltilmeli. Sonuç olarak erkekler beyin tarafından tahrik edilir. Bazı kelimeler çok hoş sonuçlar verecektir. Seni istiyorum sözleri duymaya bayıldıkları bir cümledir.

Yaşlanıp kilo aldığında saçları dökülüp kırışıklıkları başladığında bile onu sevip onu istediğinizi belli etmeniz gerek. Cinsel açından ne kadar istekli olduğunuzu ve sevginizi ona açık olarak gösterin. İyi olduğu şeyleri vurgulayın beğenmediği yerleri de güzel gösterin şımartın. Cinsel organının sizi ne kadar etkilediğinden bahsedin ki buna bayılacaktır.

Yine yatakta ne kadar iyi olduğunu güçlü olduğunu bilmek isterler. Ona seks gecenizde ne isterse yapabileceğiniz farklı ve çılgın şeyler deneyebileceğinizi söyleyin. Sadece hayatınızda onun olduğunu da mutlaka bilsin. İçinizdeyken cinsel birleşme sırasında çok iyi hissettiğinizi ona anlatın. Zevk aldığınızı, orgazm ve boşalma anındaki tatmin olmuş tavırlarınızla ve sözlerinizle belirtin.