Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkeklerin Aşık Olduğunu Gösteren 5 Kanıt

Erkekler kadınlar gibi duygularını ifade edemezler. Her zaman ne hissettiklerini duymak isteseler de kadınlar bu konuda sıkıntı içindedir.

Yine de birkaç ipucunu takip ederek erkeklerin kızlardan hoşlandıklarını ve aşık olup olmadıklarını anlamak mümkündür. Sadece bu ipuçlarını bilmek gerekir. Kadınlar duyguları hakkında çok sık düşünür ve bunu dile getirirler.

Hem kendi hem de karşı tarafın duyguları yorumlansın dile gelsin isterler. Erkek ise kadınını dinler, onun aşkından tatmin olur ama sevse dahi zor açılır. Usulca içinde saklar.

Telefonda sizinle geçirdiği saatler, belki sabahlara kadar konuşmanız, yazışmanız, sürekli sizinle olmak istemesi, bakışları, gülüşü, öpücükleri bazı sözleri bile birer ipucu olabilir.

Bir erkek size aptalca çocukça mesajlar gönderiyorsa, sizi her an arıyorsa, sizden stil önerileri bekliyor ve size öneri veriyorsa, erkek arkadaşlarından sürekli sizden bahsettiğini duyuyorsanız, o size sırılsıklam aşık demektir. Bir erkeğin heyecanla yaptığı, elinde olmadan aşkını dışa vurduğu en gözle görülür kanıtlar bunlardır.