Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkekler Seks Sırasında Öpüşmeyi Sevmiyor

Çoğu erkek cinsel ilişki sırasında dudaklarını kaçırarak daha rahat hareket etmek ve zevk almak ister.

Seks sırasında uzun bir süre dudaklarınızın kavuşmasını beklemeyin. Erkeklerin ilgi noktası o anda başka yerlerdir. Zaten siz de sadece öpüşmenin olmayacağını çok daha fazlasını yaşayacağınızı biliyorsunuz. Kadınlar çok kez öpüşmeyi düşünürken, erkekler vücudunuza dokunmak, sizi hissetmek, kıvrımlarınızı izlemek ve okşayarak ilişkiye hazırlamayı düşünür.

Öpmeyi çok az akıllarına getirirler siz hatırlatmaya çalışsanız bile. Seks sırasında yüzünüzü one çevirip gözlerine bakın ve dudaklarınızla vücuduna öpücükler kondurarak ona bunu hatırlatın. Erkeğinizin hareket ve isteklerine uyumlu bir partner olmalısınız. Zorla öpmesini sağlamayın. Çok istiyorsanız bir ara bunu konuşun ve küçük öpücükler verin.

Kendinizi değersiz ya da sevilmiyormuş gibi hissetmeyin. Aksine ona ayak uydurun ve seksten maksimum verim alın. Normalde nasılsa yeterince öpüşüyorsunuz. Sekste erkekten öpüşmeyi beklememek gerekiyor. Hiç aklında yokken gömleğinin düğmelerini açın, ona dokunun sarın, öpücükler verin, parmaklarınızı kemerinde gezdirin. Bu şekilde uyarılacak ve sizi zaten öpmeye başlayacaktır. Gerisi size kalmış.