Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Erkekler Seks Sırasında Neler Düşünür?

Erkeklerin beyninde neler dönüp dolaşıyor seks sırasında neler düşünüyorlar öğrenelim.

Erkeklerin beyin hücreleri sürekli ateşleme halindedir. Hayatın basit zevklerini düşünür uygular ve bu rutini rahatça sürdürürler. Bir kadının karşısında çıplak kalmaları ve kadının çıplak kalması zihinlerindeki tek gerçektir. Seks anında her erkeğin aklına gelen basit düşünceler şunlardır.

Orgazm olup olamamak. Hem kendi hem eşinin orgazm olarak zevkle boşalması düşündükleri bir konudur. Vücut kokularını düşünürler. Daha önce duş almadıklarına pişman olabilirler.

Kaldı ki kadınlar duşunu alır güzel kokular sürer ve öyle yatağa girer. Partnerinin göğüslerine odaklanır ve dünyanın en güzel şeyinin o göğüsler olduğunu düşünürler.

Ruh halinin hazır olup olmadığını az da olsa düşünen erkekler vardır. Seksi olup olmadıklarını, seks sırasında hangi kelimeleri sarfedeceği nasıl sesler çıkaracağını da düşünebilirler.

Ereksiyon ve boşalma anlarının daha uzun sürmesini isterler. Seks oyunları oynamak ister, eşlerine dokunmak tatmin etmek için farklı şeyler düşünürler. Birlikte çılgın filmler izlemek çılgın ve eğlenceli şeyler yapmak isterler.