Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Ereksiyon Sorunu Olan Erkekler Kilo Vermeli

Erektil fonksiyon bozukluğu erkeklerin korkulu rüyası. Viagra cinsel anlamda kurtarıcı küçük mavi bir hap olarak biliniyor.

Cinsel işlev bozukluğunda hemen buna başvuruyoruz. Uzmanlara göre daha kesin, uzun ömürlü ve kalıcı bir tedavi şekli olmalı ve var da. Kilo vermek. Vücut ağırlığının %5’i ila %10’u arasında kaybeden yani fazla kilolarından kurtulan erkekler cinsel anlamda avantaj sahibi oluyor. Ereksiyon sorunları iyileşmeye başlıyor. Obezitenin cinselliği engellediği bir gerçek. Özellikle karın bölgesinden toplanan aşırı yağlanmalar penise kan gitmesini önler cinsel bozukluğa neden olur. T

estosteton üretilmesini de önler. Genel sağlığın iyileştirilmesi cinselliğe de olumlu yansır. Beslenmenizi sağlıklı bir düzene geçirin ve aktif kalmaya hareket etmeye çalışın. Kilo fazlalıklarınız gittikçe cinsel sorunlarınızı azaldığını da göreceksiniz. Kalp hastalığı, diyabet, felç, obezite gibi pek çok sağlık sorununu da önleyeceksiniz. Bu hastalıklar da cinsel işlev bozukluğuna yol açar.

Kötü alışkanlıkları bırakmak ereksiyon sorunlarını çözecektir. Cinsel organlara yetersiz kan gitmesi damarların tıkanması obezite kaynaklı olabilir. Bunun için sağlıklı kilonuza kavuşun. Yağ ve kolesterol oranı yüksek gıdalardan uzak durun ve kalbi yoracak kan dolaşımını önleyecek şeyler yapmayın. Özellikle 40 yaş üstü erkeklerin buna dikkat etmesi önerilir. Ayrıca fazla kilolarınız yüzünden çoğu kez utanıp seksten kaçtığınız da oluyordur. Siz en iyisi kilo vermeye başlayın, mutlu yaşayın.