Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Elma Sirkesi Bal Su ile Zayıflama Formülü

Elma sirkesi ile zayıflamak ister misiniz? Elma sirkesi, ılık su ve bal karışımı ile fazla kilolarınızdan kurtulmak isterseniz, formülümüze kulak vermenizi öneririz.

Elma Sirkesi Zayıflatır mı? Elma Sirkesi ile Zayıflamak

Elma sirkesinin sindirime yardımcı olduğu bilinmektedir. Zaten yediğimiz şeylerin sindirimi için vücudumuz sirke asidi üretir. Yağ ve karbonhidratların sindirilmesi, vücut tarafından üretilen sirke asidi sayesinde olur. Metabolizmanın sağlıklı çalışması için günlük 100 gram kadar sirke asidine ihtiyaç duyarsınız.

İşte sindirim için oldukça faydalı olan bu sirke asidi, Elma Sirkesi içinde doğal olarak bulunmaktadır. Bu sayede elma sirkesi içtiğinizde, sindirimi kolaylaştırıcı etkisini hemen hissedebilirsiniz. Elma sirkesi aynı zamanda metabolizma hızını arttırarak, kilo vermenizi kolaylaştıracaktır.

Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Formülü Nasıl Yapılır?

,Formülümüzün yapılışı oldukça basit. Bize gereken elma sirkesi, bal ve ılık su… Bir bardak ılık suyun içerisine bir-iki tatlı kaşığı elma sirkesini ve bir tatlı kaşığı balı ekliyoruz ve güzelce karıştırıyoruz. Zayıflama formülümüz anınıda hazır :)

Karışımı daha çok miktarda yapmak isterseniz, 1 litrelik bir karışım da yapabilirsiniz. Ölçülerimi de 4 ile çarpmamız gerekiyor.  4 çorba kaşığı elma sirkesi, 4 çorba kaşığı bal ve 4 su bardağı ılık su, tercihen 1 litrelik bir cam kanavonuz içine konulup karıştırılır. Bölyece bir günlük karışımı elde etmiş olursunuz.

Elma Sirkesi Bal ve Su Zayıflatırmı?

Elma sirkeli bu formülün zayıflatıp zayıflatmayacağını merak edenler için, şunlardan bahsetmemiz gerekiyor:

Elma sirkesi bal karışımının kullanımı

Sabahları elma sirkeli karışımın içilmesi, metabolizmanızın erkenden hızlanmasını sağlar ve güne daha enerjik başlayabilirsiniz. Sabahtan sonra ise her öğünden sonra yarım su bardağı içilir. Yudum yudum, azar azar içmeniz daha faydalı olacaktır.