Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Ebeveyn Olmanın Seks Hayatındaki Etkileri

Aşk yaptıktan sonra işlerin berbat gitmesini çuvallamayı iki taraf da istemez.

Seks sonrası nelere dikkat edilmeli nelerden kaçınmalı ve nasıl davranılmalıdır? İyi vakit geçirdiğinizi bir şekilde eşinize göstermeniz gerekiyor. Bunun en iyi yolu da onu kucaklamak. Sarılmak, dokunmak ve sevgi dolu bir kucaklama her şeyi anlatır. Öpüşme, sarılma, aşk sözcükleri iyi gelir. Çocukları olan ebeveyn olan çiftler birbirine daha az zaman ayırır.

Bunun için zamanı daha etkin kullanmak önemli.  Seks ve romantizm hayatınızdan hiç çıkmamalı. Hangi yaşta olursanız olun kaç çocuğunuz olursa olsun birbirinizi kucaklayın ve sarılın. Seksten sonra bu çok iyi gelecek. En samimi duygularınızı eşinize böyle gösterin. Onunla cinsellik sonrası ekstra romantik ve aşk dolu anlar geçirin.

İş yapar gibi seks sonrası kenara çekilmek yerine ona sarılın ve birlikte zaman geçirin. Seks büyük bir cinsel tatmin olsa da sonrasındaki tutumlar da çok önemlidir. Samimi çiftlerin orgazmı daha kuvvetli olur daha çok zevk alınır ve tatmin olunur. Ortalama 15 dakika sevgi gösterisi iki tarafa da iyi gelecektir.