Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Daha Önce Duymadığınız Seks Oyuncakları

Görmeye alıştığınız o eski seks oyuncaklarını unutun. Cinsel yaşamı hareketlendirecek ve renk katacak yepyeni aparatları denemelisiniz.

Zevk ve uyarılmayı destekleyen bu aletleri çekmecenizde bulundurun. Trojan titreşimli multi thrill İsviçre çakısı formunda olan bir tür vibratördür. 3 farklı dokuyla istediğiniz ayara getirip kullanın. Kadın cinsel organında titreşimle birlikte uyarılma ve zevk verici alettir. Küçük dairesel masajlı oral seks simülatörü bir başka seks oyuncağı. 10 ayarı ve hızı vardır.

Sıcak nokta titreşimli halka ise esnek olduğu ve kolayca kullanıldığı için erkeklerin gözdesidir. Penis çevresine takılan bu halkalar uyarılmayı sağlar. Klitoris için de uygun olabilir. Bunları kullanırken prezervatif takmak güvenilir olacaktır. Darbe veren bir başka oyuncak müthiş bir zevk veren salınımları ile bilinir.

Penis üzerinde kayan diskler salınarak zevk verir. Orgazmı doruklarda yaşatan bir başka G noktası vibratörü cinsel organa giyilerek kullanılıyor. Klitorisi hedef alarak tasarlanmıştır. Sert ve yoğun titreşimli Minna Limon küçük bir vibratördür. Titreşimle dönen boncuklar monteli oyuncaklar da tercih edilmekte. Kegel topları ve egzersiz seti de yine seks sırasında yoğun duygular veren seks oyuncakları ve aparatlarındandır.