Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Daha Kuvvetli Ve Haz Veren Orgazm İçin Öneriler

Oksitosin depolamak ilk adımınız olacak. Seks hayatınızı renklendirmek ve orgazma kolayca ulaşıp zevki artırmak için önerilere kulak verin.

Oksitosin hormonu iyi bir orgazmın anahtarı. Burun spreyi mevcut fakat doğal yollarla salgılanması için partnerinize dokunmanız sarılmanız ve uyarılmanız yeterli. Bu bir yarış veya iş değil. Yatak odanıza gidin ve birbirinize odaklanın. Birbirinizi uyarın tahrik edin. Cinsel yağlardan faydalanın seksi kolaylaştırır daha fazla haz verir ve orgazma ulaştırır.

Bedeninizi iyi tanıyın isteklerinizi ona söyleyin farklı seks taktikleri ve pozisyonları deneyin. Geciktirici kullanmak boşalmayı geciktirmek hazzı bir o kadar artıracaktır. Daha yoğun bir orgazm deneyimi yaşayacak daha mutlu olacak ve seksten verim alacaksınız.

Aynı anda orgazm olursanız bu çok daha iyi. Hassas noktalarınızı iyi bilin ve bu noktaları kullanarak doruğa ulaşın. Zevk almak için bu noktalara odaklanın. Seks oyuncakları fantezi ekipmanları da işe yarayabilir. Yulaf ezmesi, şeftali gibi bazı besinler libidoyu artırır orgazmı güçlendirir. Kegel egzersizleri yapın genital noktaları vekasları güçlendirin. Son olarak egzersiz yapmak seksi olumlu etkiliyor.