Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Cinsellikte Eğlenmenin Farklı Yolları: Kadınların Göğüs Silahı

Büyük ya da küçük göğüsler her zaman seksi olma potansiyeline sahiptir.

Cinsel haz ve uyarılma bakımından da göğüslerin önemi büyüktür. Seksi bir bikini üstü ya da iç çamaşırı ile onu baştan çıkarın. Fonksiyonel destekli dantelli veya şeffaf size kalmış. Göğüslerinizi en cazip hale getirmek elinizde. Göğüslerinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz? Onları giydirme konusunda başarılı olmaktan başlayın.

Göğüslere tam uyan hoş bir sütyen bulmanız önemlidir. Şekli, stili, iş ve gündelik kıyafetlere uyumu çok mühimdir. Bu sizin seksi bir sırrınızdır ve hiçbir kıyafette sırıtmaması gerekir. Göğüslerinize kan gitmesi gerekiyor bunun için sudan faydalanın. Hem kızarık pembe bir renk hem de cinsellik sırasında dolaşımın olması için göğüslerinizi ıslatın.

Sıcak su iyi gelecektir. Kuru cilt tahriş olur terlemek de bazen iyidir. Nemlendirici de sürebilirsiniz sekste kaygan göğüsler işin içine eğlence katar. Yeni bir dekolte stili edinin. Kendi göğüs dekoltesi modanızı oluşturun. Göğüslerinizi havalandırmayı unutmayın.

Sabahları kurutma makinesiyle sıcak buhar verin. Onları belli aralıklarla serbest bırakın. Bir günlüğüne elbisenin içinde desteksiz rahat kalmalarına izin verin. Kendinize dokunun ve keşfedin. Nemlendirici ile bakım yapın ve göğüslerinize gereken ilgiyi verin.