Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Cinsel İlişkiyi Romantik Hale Getirmenin Yolları

Yatak odanızda heyecan ve romantizm eksildiyse harika önerilerimiz olacak.

Yatağınızı gül yapraklarıyla odanızı mum, koku ve müzikle donatın. Eşinizle romantik ve arzu dolu bir gece geçirin. Aşkınızı yatak odanızda doyasıya yaşamak için sadece sekse odaklanmayın. Dikkat dağıtacak ayrıntıları ortadan kaldırın odayı düzenleyip toparlayın. Herşey temiz havalandırılmış ve iyi planlanmış olmalı.

En sevimli fotoğrafınızı beraber çekildiğinizi baş köşeye koyun odada yumuşak renk ve tonlar hakim olsun. Cızırtılı göz kamaştıran dekorlar desen ve renkler olmasın. İpek çarşaf ve örtüler kullanın. Gecelik ve çamaşırlarınız ipek ya da yumuşak kumaş olmalı. Eşinizin kulağına hafifçe fantazilerinizi anlatın romantik hayallerinizden bahsedin.

Sekste romantizm demek pahalı takılar, güller, orkideler, güzel bir akşam yemeği değildir. Ufak detaylar hoşça düşünülmüş aşk dolu sürprizlerdir. Ne kadar istekli ve heyecanlı olduğunuzu ve aşkınızı ona gösterin.

Sıcak bir gülümseme gözlerine kilitlenme boynuna sarılma ve dokunma, aşk fısıtıları romantik bir dans sizi bu geceye hazırlamak için yetecektir. Ön sevişme kısmını atlamayın ve birer kadeh kırmızı şarap için. Şehvetli bir masaj yaparak onu tahrik edin ve gevşetin. Yeni şeyler denemekten korkmayın. Zevk ve tatmini aşkla ve romantizmle birlikte yaşayın. Bu geceden ikiniz de karlı çıkacaksınız.