Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Cinsel İlişkiyi Bozan 10 Etken

Yatak odanızda huzur kaçsın istemezsiniz değil mi? Cinsel sorunların yanında aranızdaki ilişkiyi bozabilecen etkenler nelerdir?

Araştırmalara göre aşağıdaki konular cinsel ilişkiyi, seksi bozabilen şeyler. Kötü cinsel deneyimlerde bu sorunlar var.

Kadınların erkeği tahrik etme ve işe heyecan katmak için giydiği sıradığı kostümler çoğu zaman itici geliyor. Erkeklerin isteğinin ölmesi, performansa da yansıyarak o gece tamamen iptal olabilir. Bu tür sürprizler aslında onu etkilemiyor aksine soğutuyor.

Evin herhangi bir yerindeki en önemlisi de yatak odasındaki sevimsiz bir dekor, ayrıntı cinsel hevesi kaçırabilir. Akıl orada takılıp kalabilir bu da cinsel ilişkide kendini gösteren bir konudur. Dikkati dağıtmayan yalın bir dekor ve aksesuar yeterlidir. Partnerinizin korktuğu hayvanlar, sevmediği bitki ve canlılar, peluşlar, parlak şeyler seks gecenizde görünmeyen bir yerlde olmalı.

Seksi bir müzikle harika bir gece geçirmek istediniz diyelim. Eşiniz o müziği sevmediyse veya dikkatini bozuyor ve soğuklaştırıyorsa müziği hemen değiştirin veya kapatın. Sekste şarkı söylemek, dans etmek vb yersizdir.

Pis ve dağınık bir ortam da yine her insanın hoşlanmayacağı bir durum. Seks gecenizi mahvetmemek adına temizlik ve toparlama işlerini önceden yapın.