Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Çileden Çıkaran Seks Hareketleri Ve Ortam Hazırlama Tüyoları

Şampanya, müzik, loş ışıklar, partiden kalma güzel bir ortam sekse hazırlanmak için yeter mi?

Gecenin sonunda iki tarafın da mutlu olacağı gibi bir ortam hazırlayın. Beklentiyi sağlayın. Neler yapacağınızı eşinize tam olarak söylemeden güzel bir gecenin sinyallerini verin.

Bir önceki gece yarısı ya da aynı günün öğlen saatlerinde onu deli edecek bir mesaj gönderebilirsiniz. Seksi bir sır vermeye hazır olun. Işıltılı bir gece elbisesinin altına ne giyebileceğinizi sorabilirsiniz.

Bu gibi tüyolarla özel gecenizi anlama şansı doğar. Cinsel özgüveninizden büyük destek alabilirsiniz. Birlikte başbaşa film izlerken iç çamaşırınızı dolaptan çıkarıp bir süre elinizde tutabilirsiniz.

Temasa önem verin. Özel bir gecede dans klubünde iseniz işiniz kolay. Partnerinizin ellerini bedeninize sarmasını size dokunmasını dans sırasında ve otururken mutlaka sağlayın.

Kalabalıkta bile şaşırtıcı derecede sıcak olun. Alkolü fazla tüketmeyin bir iki kadeh meyve aromalı şarap idealdir. Size özel gözlerden uzak bir oda kiralayın önceden süsleme dekoruyla ilgilenin.

Baştan çıkaran objeler hazırlayın. Dudaklarınızla onu kışkırtın, onu öpücüklere boğun. Cinsellikte oyunlarda ve eğlenceden vazgeçmeyin. En azından haftada bir kez sabah seks yapın. Deli edecek seks pozisyonlarını deneyin ve gece sonunda harika bir orgazmla doyuma ulaşın.