Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Bazı Kadınlar Orgazmda Daha Başarılı

O-shot denilen yeni bir enjeksiyon tekniği ile daha güçlü orgazm olmak mümkün.

Sağlıklı vajinal dokuya uygulanan bu enjeksiyon sayesinde kadınlar artık orgazm güçlüğü çekmeyecek. İlk olarak bazı testlerden geçilerek kişinin kendi kanından trombosit örneği alınıyor ve bu plazma pıhtılardan ayrılıyor. Doğrudan klitorisin altında kalan üst vajinaya uygulanıyor. Doktorlar uygun noktalardan iğneyi yapıyor.

Lokal anestezi ile de uyuşturuluyor ki hasta acı duymasın. Bu prosedür doku büyümesini uyarmak için vücudun diğer bölgelerine ve yüze de uygulanabiliyor. Sağlıklı doku büyümesi teşvik edilirken vajinanın orgazmla görevli kısımları bu enjeksiyon ile görevini kolayca yerine getiriyor.

Psikolojik ve fiziksel etkileri halen araştırılmaktadır. Yurtdışında kullanılan bu yöntemin bedeli 1500 Dolar. Pahalı bir libido yükseltici. Parası olmayan veya iğneden korkanlara orgazmda başarılı olmak için başka ipuçları da verelim. 

Kegel egzersizleri pelvik taban kaslarını çalıştırır genital organları güçlendirir. Vajinal kaslar sekse hazırlanır. Fitness ağırlık çalışma egzersizleri oldukça etkilidir. Yağlama tekniği de orgazmda ve sekste başarıyı yakalatır. Birçok çift egzersizin ve yağın yardımını alıyor ve sonuçlarını görüyor.