Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Bacakları İnce Ve Uzun Gösterecek Güzellik Tüyoları

Birçok kişi kısa ve kalın bacaklarından şikâyet eder, bacakları uzatmak pek mümkün olmasa da bazı giyim tüyoları ile olduğundan çok daha uzun göstermek mümkündür.

e
Bunun için;
Kısa Elbise Kullanmak; kısa elbise tercihi bacakları her daim uzun göstermeye yardımcı olmuştur.
Topuklu ayakkabı Kullanmak; topuklu ayakkabılar sayesinde bacak boyunuzu olduğundan uzun göstermek mümkündür. Çok uzun boylu değilseniz bu yöntem sayesinde hem bacak boyunuzu hem de genel boy oranınızı arttırarak bir taşla iki kuş vurmuş olabilirsiniz.
Kalem Etek Giymek: kalem etekler tarz itibariyle vücudu saran ve bacak kısmını ince gösteren bir etek modelidir. Kalça kısmının yukarıda görünmesine de katkı sağlayan kalem etekler ile ince ve uzun bacak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.
Yüksek bel pantolon Giymek: kalem etekte olduğu gibi yüksel bel pantolon tercih etmek de kalçanızı yukarıda gösteren bir yöntemdir. Bu sayede de uzun bacak görüntüsüne sahip olabilirsiniz.
Koyu renkler Giymek; boylu boyunca siyah ile bezenmiş bir giyim şekli kişileri zayıf ve uzun gösteren bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde uzun ve ince bir bacak görüntüsü sağlayabilirsiniz.
Uzun çizmeler Kullanmak; kış ayların da tehlikeli olan topuklu ayakkabılar yerine uzun çizmeler giymek bacakları uzun göstermeye yarayan önemli bir tüyodur. Özellikle dizlere kadar varan çizme boyu, bacaklarınızı hiç olmadığı kadar uzun göstermeye yeter.