Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Aşk Ve Cinsellik Hakkında Bilinmeyenler

Eşler benzer DNA’ya sahip olabilir, ruh ikizinizi bulduysanız ve evlendiyseniz muhtemelen genlerini paraleldir.

Aynı ırk içinden eş seçimi bu olasılığı kuvvetlendirir. Romantik komedi filmlerini birlikte izleyin bu ilişkinizi güçlendirir. İlişki ve dram temalı filmleri tartışmaya yol açar. Birlikte uzun süre vakit geçirebilirsiniz. Düşük kolesterol yatak odası performansınızı artırır. Kalp ve arterlerin rahat olduğu kan akışının sağlanabildiği sağlıklı kişiler sekste daha iyidir.

Kolesterole dikkat edin. Mütevazı olmak aşk hayatını besler. Sorun çıkarmadan egolara yenik düşmeden paylaşımcı ve sevgi dolu bir çift olun. İddialı olmaktan daha şanslı bir durumdur. Samimi ve eğlenceli olun hayattan birlikte zevk alın. Beraber uzun yolculuklar yapmak ilişkinizi güçlendirir. Saatlerce konuşarak yolculuk edin.

Önemli meselelerinizi de belki çözebilirsiniz. Doğum kontrol hapları kadınların cinsellikte gerilemesini zevk alamamasını ve performansını etkiler. Aşk ve seks kemik sağlığı için çok iyidir. Seks ciltte döküntüye neden olabilir bakımlarınızı ihmal etmeyin. Seks, kalori yakmaya yardımcıdır. Yaşlılıkta da seks yapılabilir.