Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Ameliyatsız Gençleşme Yöntemleri Ve Öneriler

Genç ve güzel görünmek artık her yaşta mümkün olabiliyor. Yaşınız kaç olursa olsun dilediğiniz zaman ameliyat olmadan tüm yılların siz katmış olduğu izleri sihirli bir değnekle silercesine genç ve güzel bir görünüme sahip olabiliyorsunuz.

Yılların yüzünüze kazandırdığı kırışıklıklar, sarkmalar ve çeşitli cilt sorunları çok kısa ve kolay işlemler sayesinde yerini genç, gergin ve diri bir cilde bırakabiliyor.

Ameliyat gerektirmeyen gençleşme yöntemini kullanarak çalışmış olduğunuz firmanın öğle yemeği zamanını bile değerlendirerek, gençleşmenizi sağlayabilirsiniz.

Yarım saatlik bir işlem, sayesinde yüz, kol, dudak, göğüs, kalça ve karın gibi pek çok yerde iple asma yöntemi sayesinde kolayca genç, gergin ve kusursuz bir vücuda sahip olabilirsiniz. Çok kısa bir süre zarfında 10 yaş gençleşerek, eski gençlik ve güzellik yıllarınıza geri dönebilirsiniz. Oldukça ekonomik, zaman almayan, ameliyat gerektirmeyen çok basit ve pratik bir uygulamadır.

Doğumda oluşan cilt çatlaklarınıza bu sistem sayesinde elveda diyebilirsiniz sadece ipler kullanılarak germe işlemi sayesinde kesik çizik olmaksızın uyuşturucu anestezik losyonlar sayesinde ağrı ve acı hissetmeksizin tek hamle ile gerçekleşmektedir.

Yüz üzerindeki kırışıklık ve sarkmaları yok etmek için 80 ila 100 arası ip yerleştirilerek tedavi tamamlanarak başarılı bir operasyon ortaya çıkıyor.

Hiçbir yan etkisi olmayan bu sistem yaklaşık olarak 2 ila 3 yıl gibi uzun bir süre bozulmadan devamlılığını koruyabiliyor.