Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


Afrodizyak Etkili Yiyecekler

Gözleriniz kapalı elleriniz kenetlenmiş nefesinizi hissediyor ama hiçbir çabanız sonuç vermiyorsa cinsel desteklerden yardım alınabilir.

Afrodizyak etkili cinse isteği ve gücü artıran yiyecekler tüketmek işe yarayabilir. Yatakta ve sonrasına konuşacak konularınızın olması gerek evet artık vakti geldi ve seks hayatınızı canlandırmaya başlayacaksınız. Dudaklar ve ağız en erotik organ olabilir bunu unutmayın. Erotizmi alevlendiren yiyecekler ağız yoluyla vücuda girer.

Genital organlara kan akışını hızlandıran heyecan veren besinlere odaklanın. Erkekler için özellikle limon, meyan kökü ve kadınlarda da salatalık ile yine meyan kökü çok etkilidir. Bazen şekil görünüm ve kokusu bile cezbedici hisler duymaya yeterlidir. Mis kokan taze çilekler, ahududu, kavun kokusu sizi tahrik etmeye yeterlidir.

Muz, kereviz, istiridye, sarımsak, incir, çikolata, birçok meyve seks hayatınızı aktifleştirir. İçinizdeki sevgi dolu hisleri ortya çıkarmaya yarayan maddeler en fazla çikolatada bulunur. Erkek cinsel gücünü ve libidosunu artıran muz ve kerevizdir. Kadınlar genelde meyvelerle beslenir ve seksi duygular hissetmeye başlar.