Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


4 Güzellik Trendi Ve Faydaları

Bu senenin daha doğrusu ilkbahar yaz aylarının güzellik modasını yakından takip edin, kendinize iyi bakın.

Kaşlarda Brooke Shields havası yakalamak cesur olmak oldukça trend. Kalın kaşlar sağlıklı görünmeyi sağlarken yüzü dengeler gözleri belirginleştirir. Saç rengiyle uyumlu dolgun kaşlar edinin çok fazla ince almayın. Fırçalarla gölgeler yapılabilir. Kanatlı liner görünümü ile gözlere yepyeni boyutlar kazandırmak ve efekt vermek moda.

Yorgun görünümü göz altı kapatıcısıyla giderin. Göz köşelerine masum kanat görünümü verin kalemi dışarıdan çekin kuyruk yapın. Çikolata tonları ve siyah tercih edin. Kirpiklerin dibinden dışa doğru çizginizi çekin. Pastel tonlardaki göz farı paletlerinden edinin. Daha büyük ve parlak gözlere sahip olun.

Bu sene pastel renkler makyajda trend. Kahve gölgeler yerine baharın canlı pastel tonları ile renklenin. Büyük ve taze görünmek için ışıltılı tonlara geçin. Soluk pembe yorgun görünüm verir ama maviler lilalar kullanılabilir.

Şeftali, fıstık yeşili ve nane renkleri moda. Koyu renk lipstick sezonun favorilerinden. Dudakları büyütmek için parlatıcılı rujlar ve koyu renkler birebir. Canlı ve cesur mercan ve pembeler yazı simgeliyor. Parlatıcı sonradan da uygulanabilir.