Sağlıklı yaşam için sağlık bilgileri.


3 GÜNDE 3 KİLO VERDİREN DİYET

3 günde 3 kilo vermek ister misin? 3 gün içinde yapacağınız bu diyet ile üç kiloya kadar kaybetmeniz mümkün. 3 kilo verdiren diyet listesi:

3 GÜNDE 3 KİLO VERDİREN DİYET LİSTESİ

Bu diyet ile 3 günün sonunda tartıya çıktığınızda karşılaşacağınız kilo kaybı ile daha sağlıklı beslenme ve diyet programlarını benimsemeye heveslenebilirsiniz. Birkaç kural ve 2 adet çay tarifi ile diyetinizi uygulayabilirsiniz.

Bu 3 gün süresince;
Ekmek ve unlu gıdalar kesinlikle yasak
Şeker ve şekerli gıdalar yasak
Abur cuburdan uzak durun
Suyu günde en az 3 litre tüketmek mecburi
Proteinli gıdalar tüketebilirsiniz
Zeytinyağını sadece 1 çay kaşığı kullanabilirsiniz
Ceviz, fındık ve bademi ara öğünlerde tüketebilirsiniz.
Ayran içmek sağlıklı olacaktır.
Kahvaltı etmek şarttır.

Ödem Attıran Kür

Mükemmel bir kür tarifi ile ödem atacaksınız. Bunu da sadece 3 gün içerisinde halletmiş olacaksınız. Bu süreçte hem vücudunuzdaki ödemlerden hem de fazla sudan kurtulacaksınız. Bunun yanı sıra selülit çayı ile de selülitleriniz düzelecek.
3 günlük ödem attıran kür,
– 1 demet maydanoz
– 1 demet dereotu
– 1 demet kuzu ıspanak
– 2 çubuk tarçın
– 2 adet limon

Bir tencerenin içine maydanoz, dereotu ve ıspanağı doğrayın. Limonları da sıktıktan sonra kabuklarını rendeleyin. 2 litre suya tarçın kabuklarıyla ilave edip, kaynatın. Günde 3 bardak ılık olarak tüketin. Bu kürü 3 gün süresince uyguladığınızda, cildiniz daha parlak ve canlı görünecektir.

Doğal Selülit Çayı Tarifi

10-15 adet kurutulmuş kiraz sapı
8 adet enginar yaprağı
Çubuk tarçın
2 adet limon
1,5 litre suda limon hariç bütün malzemeleri bir taşım kaynatın. Sonrasında kabuklarıyla beraber limonu rendeleyip, demlendirin. 15 dakika dinlendikten sonra içebilirsiniz. Her gün taze demleyip bu çayın tamamını tüketebilirsiniz.